Jungčių komplektas, kardaninis velenas NTY NPW-VV-090
GamintojasNTY
KodasNPW-VV-090
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamyklinis numeris
NPW-VV-090
ilgis [mm]
165
Išorinis dantr. dif. pusėje
26
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
sandariklio skersmuo [mm]
31
transmisijos tipas
automatinė pavarų dėžė
vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie transm.
Vidiniai krumpliai, difer.pusėje (pavarų dėžės jungtis)
Analogai kodai: 36010164
Tinka automobiliams: VOLVO S60 II, V60 I
Detali informacija:
VOLVO S60 II (134) T3 (110kW, 2010.04 > .)
VOLVO S60 II (134) T3 (112kW, 2015.03 > .)
VOLVO V60 I (155) T2 (90kW, 2015.10 > 2017.03)
VOLVO V60 I (155) T3 (110kW, 2010.09 > .)
VOLVO V60 I (155) T3 (112kW, 2015.03 > .)