Pusašis NTY NPW-FR-063
GamintojasNTY
KodasNPW-FR-063
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamyklinis numeris
NPW-FR-063
ilgis [mm]
1090
ilgis [mm]
1093
Išorinis dantr. dif. pusėje
41
Išorinis dantr. rato pusėje
28
krumplių skaičius 1
28
krumplių skaičius 2
41
krumplių skaičius, ABS žiedas
48
montavimo vieta
dešinė
Montavimo vieta
Priekinė ašis, dešinė
Neto svoris [g]
sandariklio skersmuo [mm]
59
Detali informacija:
FORD TRANSIT autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi (81kW, 2006.04 > .)
FORD TRANSIT autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi (85kW, 2008.10 > .)
FORD TRANSIT autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi (92kW, 2011.10 > .)
FORD TRANSIT autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi (96kW, 2006.04 > .)
FORD TRANSIT autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi (103kW, 2007.10 > .)
FORD TRANSIT komercinis (FA_ _) 2.2 TDCi (74kW, 2011.10 > .)
FORD TRANSIT komercinis (FA_ _) 2.2 TDCi (81kW, 2006.04 > .)
FORD TRANSIT komercinis (FA_ _) 2.2 TDCi (85kW, 2008.10 > .)
FORD TRANSIT komercinis (FA_ _) 2.2 TDCi (92kW, 2011.10 > .)
FORD TRANSIT komercinis (FA_ _) 2.2 TDCi (96kW, 2006.04 > .)
FORD TRANSIT komercinis (FA_ _) 2.2 TDCi (103kW, 2007.10 > .)
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi (63kW, 2006.04 > .)
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi (74kW, 2011.10 > .)
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi (81kW, 2006.04 > .)
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi (85kW, 2008.10 > .)
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi (92kW, 2011.10 > .)
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi (96kW, 2006.04 > .)
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi (103kW, 2007.10 > .)
FORD TRANSIT TOURNEO autobusas 2.2 TDCi (85kW, 2008.10 > 2014.08)
FORD TRANSIT TOURNEO autobusas 2.2 TDCi (103kW, 2007.10 > 2014.08)