Remonto komplektas, rato stebulė NTY KLT-CT-042-Z
GamintojasNTY
KodasKLT-CT-042-Z
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamyklinis numeris
KLT-CT-042-Z
jungės Ø [mm]
128
montavimo vieta
galinė ašis dešinėje
montavimo vieta
galinė kairė ašis
Neto svoris [g]
180
Papildomas straipsnis / informacija 2
su integruotu ABS jutikliu
žiedų angų skaičius
4
Analogai kodai: 374888
Detali informacija:
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST autobusiukas (MF_, GJK_, GFK_) 1.1 i (MFHDZ, MFHFX) (44kW, 1996.07 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST autobusiukas (MF_, GJK_, GFK_) 1.4 (53kW, 2002.11 > 2005.10)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST autobusiukas (MF_, GJK_, GFK_) 1.4 bivalent (48kW, 2002.11 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST autobusiukas (MF_, GJK_, GFK_) 1.4 i (MFKFX, MFKFW, GJKFWB, GJKFWC, GFKFWC) (55kW, 1996.07 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST autobusiukas (MF_, GJK_, GFK_) 1.4 i bivalent (MFKFW) (55kW, 2003.04 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST autobusiukas (MF_, GJK_, GFK_) 1.6 16V (MFNFU) (80kW, 2000.10 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST autobusiukas (MF_, GJK_, GFK_) 1.6 HDI 75 (MF9HW, GJ9HWC, GF9HWC, GN9HWC) (55kW, 2005.07 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST autobusiukas (MF_, GJK_, GFK_) 1.6 HDI 90 (MF9HX) (66kW, 2005.07 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST autobusiukas (MF_, GJK_, GFK_) 1.9 D (MFWJZ) (51kW, 1998.07 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST autobusiukas (MF_, GJK_, GFK_) 1.9 D 4WD (MFWJZ) (51kW, 1998.07 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST autobusiukas (MF_, GJK_, GFK_) 2.0 HDi 4x4 (MFRHY) (66kW, 2002.11 > 2005.10)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST autobusiukas (MF_, GJK_, GFK_) 2.0 HDI 90 (MFRHY) (66kW, 1999.12 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgonas / erdvus limuzinas (M_) 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX) (44kW, 1996.07 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgonas / erdvus limuzinas (M_) 1.4 bivalent (48kW, 2002.11 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgonas / erdvus limuzinas (M_) 1.4 i (MBKFX, MBKFW) (55kW, 1996.07 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgonas / erdvus limuzinas (M_) 1.4 i bivalent (MBKFW) (55kW, 2003.04 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgonas / erdvus limuzinas (M_) 1.6 16V (MBNFU) (80kW, 2000.10 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgonas / erdvus limuzinas (M_) 1.6 HDI 75 (MB9HW) (55kW, 2005.07 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgonas / erdvus limuzinas (M_) 1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX) (66kW, 2005.07 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgonas / erdvus limuzinas (M_) 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ) (51kW, 1999.04 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgonas / erdvus limuzinas (M_) 1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ) (51kW, 1998.07 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgonas / erdvus limuzinas (M_) 2.0 HDI 90 (MBRHY, MCRHY) (66kW, 1999.12 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgonas / erdvus limuzinas (M_) 2.0 HDI 90 4WD (MBRHY, MCRHY) (66kW, 2000.11 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgonas / erdvus limuzinas (M_) Electric (42kW, 2011.09 > .)
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 1.6 (67kW, 2002.06 > .)
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 1.6 (70kW, 1999.12 > .)
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V (80kW, 2005.09 > .)
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V (81kW, 2005.06 > 2006.09)
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi (66kW, 2005.09 > .)
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi (80kW, 2004.05 > .)
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 1.8 16V (85kW, 2000.02 > .)
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V (100kW, 2003.01 > .)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V (101kW, 1999.12 > 2011.11)
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 2.0 HDi (66kW, 1999.12 > .)
PEUGEOT PARTNER autobusiukas (5_, G_) 1.4 (54kW, 2002.11 > 2006.10)
PEUGEOT PARTNER autobusiukas (5_, G_) 1.4 (55kW, 1996.06 > 2015.12)
PEUGEOT PARTNER autobusiukas (5_, G_) 1.6 16V (80kW, 2001.07 > 2008.03)
PEUGEOT PARTNER autobusiukas (5_, G_) 1.6 HDi 75 (55kW, 2006.02 > 2013.12)
PEUGEOT PARTNER autobusiukas (5_, G_) 1.6 HDi 90 (66kW, 2006.02 > .)
PEUGEOT PARTNER autobusiukas (5_, G_) 1.6 HDI 92 (68kW, 2009.11 > 2010.12)
PEUGEOT PARTNER autobusiukas (5_, G_) 1.9 D (51kW, 1998.12 > 2008.07)
PEUGEOT PARTNER autobusiukas (5_, G_) 1.9 D 4x4 (51kW, 2004.04 > 2005.08)
PEUGEOT PARTNER autobusiukas (5_, G_) 2.0 HDI (66kW, 2000.02 > 2008.07)
PEUGEOT PARTNER autobusiukas (5_, G_) 2.0 HDi 4x4 (66kW, 2004.04 > 2005.08)
PEUGEOT PARTNER Furgonas / erdvus limuzinas (5_, G_) 1.1 (44kW, 1996.06 > 2005.09)
PEUGEOT PARTNER Furgonas / erdvus limuzinas (5_, G_) 1.4 (55kW, 1996.06 > 2015.12)
PEUGEOT PARTNER Furgonas / erdvus limuzinas (5_, G_) 1.4 CNG (55kW, 2003.04 > 2006.10)
PEUGEOT PARTNER Furgonas / erdvus limuzinas (5_, G_) 1.6 HDi 75 (55kW, 2006.02 > 2008.07)
PEUGEOT PARTNER Furgonas / erdvus limuzinas (5_, G_) 1.6 HDi 90 (66kW, 2006.02 > 2015.12)
PEUGEOT PARTNER Furgonas / erdvus limuzinas (5_, G_) 1.6 HDI 92 (68kW, 2009.11 > 2010.12)
PEUGEOT PARTNER Furgonas / erdvus limuzinas (5_, G_) 1.9 D (51kW, 1996.06 > 2015.12)
PEUGEOT PARTNER Furgonas / erdvus limuzinas (5_, G_) 1.9 D 4x4 (51kW, 2004.04 > 2007.11)
PEUGEOT PARTNER Furgonas / erdvus limuzinas (5_, G_) 2.0 HDi (66kW, 2000.04 > 2008.07)
PEUGEOT PARTNER Furgonas / erdvus limuzinas (5_, G_) 2.0 HDi 4x4 (66kW, 2004.04 > .)
PEUGEOT PARTNER ORIGIN Autobusiukas (G_) 1.4 (55kW, 2008.07 > 2013.12)
PEUGEOT PARTNER ORIGIN Autobusiukas (G_) 1.6 HDi 75 (55kW, 2008.08 > 2013.12)
PEUGEOT PARTNER ORIGIN Furgonas / erdvus limuzinas (G_) 1.6 HDi 75 (55kW, 2008.08 > 2015.12)
PEUGEOT PARTNER ORIGIN Furgonas / erdvus limuzinas (G_) 1.6 HDi 90 (66kW, 2008.08 > 2015.12)