Rato guolio komplektas NTY KLP-CT-016
GamintojasNTY
KodasKLP-CT-016
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamyklinis numeris
KLP-CT-016
montavimo vieta
dešinė
montavimo vieta
kairė
priekinė ašis
priekinė ašis, dešinė
priekinė ašis, kairė
Neto svoris [g]
1150
Papildomas straipsnis / informacija 2
be rato stebulės
Detali informacija:
CITROEN SAXO (S0, S1) 1.0 X (33kW, 1996.05 > 1998.11)
CITROEN SAXO (S0, S1) 1.0 X (37kW, 1998.05 > 2003.06)
CITROEN SAXO (S0, S1) 1.1 X, SX (40kW, 1996.05 > 2003.09)
CITROEN SAXO (S0, S1) 1.1 X, SX (44kW, 1996.05 > 2003.09)
CITROEN SAXO (S0, S1) 1.4 VTS (55kW, 1996.05 > 2003.06)
CITROEN SAXO (S0, S1) 1.5 D (40kW, 1996.09 > 2003.09)
CITROEN SAXO (S0, S1) 1.5 D (42kW, 1996.09 > 2001.06)
CITROEN SAXO (S0, S1) 1.6 (66kW, 1996.02 > 2003.06)
CITROEN SAXO (S0, S1) 1.6 (88kW, 1996.02 > 2004.04)
CITROEN SAXO (S0, S1) 1.6 VTL, VTR (65kW, 1996.05 > 2003.06)
CITROEN SAXO (S0, S1) 1.6 VTS (87kW, 1996.06 > 2003.09)
CITROEN XSARA (N1) 1.4 i (55kW, 1997.04 > 2005.03)
CITROEN XSARA (N1) 1.4 LPG (55kW, 1998.05 > 2000.08)
CITROEN XSARA (N1) 1.5 D (42kW, 1997.04 > 2000.09)
CITROEN XSARA (N1) 1.6 i (65kW, 1997.04 > 2000.09)
CITROEN XSARA Break (N2) 1.4 i (55kW, 1997.10 > 2005.08)
CITROEN XSARA Break (N2) 1.5 D (42kW, 1997.10 > 2000.09)
CITROEN XSARA Break (N2) 1.6 i (65kW, 1997.10 > 2000.09)
CITROEN XSARA kupė (N0) 1.4 i (55kW, 1998.03 > 2005.03)
CITROEN XSARA kupė (N0) 1.6 i (65kW, 1998.02 > 2000.09)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.0 (33kW, 1991.09 > 1996.04)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.0 (37kW, 1991.09 > 1996.04)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.1 (44kW, 1991.09 > 1996.04)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.3 (72kW, 1993.10 > 1996.04)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.4 (51kW, 1991.08 > 1996.03)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.4 (55kW, 1991.09 > 1996.04)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.4 D (37kW, 1992.09 > 1996.04)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.4 Le Mans (69kW, 1991.09 > 1996.04)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.5 D (40kW, 1994.06 > 1996.04)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.5 D (43kW, 1994.06 > 1996.04)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.6 (65kW, 1993.06 > 1996.04)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.6 (76kW, 1994.01 > 1996.04)
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.0 i (33kW, 1996.05 > 1999.10)
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.0 i (37kW, 1997.01 > 2001.03)
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.1 i (40kW, 1997.01 > 2001.03)
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.1 i (44kW, 1996.05 > 2004.07)
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.4 i (55kW, 1996.05 > 2004.07)
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.5 D (40kW, 1996.05 > 2001.03)
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.5 D (42kW, 1998.04 > 2004.07)
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.6 i (65kW, 1996.05 > 1999.10)
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.6 i (74kW, 1996.05 > 2001.01)
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.6 S16 (87kW, 1996.05 > 2004.07)
PEUGEOT 106 Van II hečbekas (1S_) 1.0 (33kW, 1991.09 > 2001.03)
PEUGEOT 106 Van II hečbekas (1S_) 1.5 D (40kW, 1996.05 > 2001.03)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.1 (44kW, 1994.06 > 2001.05)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.4 SL (55kW, 1994.06 > 2001.05)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6 SR (65kW, 1994.06 > 2000.10)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 (74kW, 1995.10 > 1997.04)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 ST (74kW, 1994.06 > 2001.05)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SLD (47kW, 1994.06 > 2001.05)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SRDT (66kW, 1994.06 > 2001.05)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 (97kW, 1997.03 > 2001.05)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 S16 (110kW, 1994.06 > 2001.05)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 S16 (112kW, 1994.06 > 2001.05)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 ST (89kW, 1994.07 > 2001.05)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.4 (55kW, 1997.03 > 2002.04)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.6 (65kW, 1997.03 > 2000.10)
PEUGEOT 306 dėžės kėbulas / universalas (N_, 7_) 1.4 (55kW, 1996.03 > 2001.07)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.1 (44kW, 1993.05 > 2001.05)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.4 (55kW, 1993.05 > 2001.05)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.6 (65kW, 1993.05 > 2000.10)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 2.0 16V (99kW, 1997.03 > 2000.06)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S16 (120kW, 1996.03 > 2001.05)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 2.0 16V (99kW, 1997.03 > 2002.04)