Oro filtras NTY FAF-MZ-051
GamintojasNTY
KodasFAF-MZ-051
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]32
plotis [mm]166
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
filtro tipas
filtro įdėklas
gamyklinis numeris
FAF-MZ-051
ilgis [mm]
216
Tinka automobiliams: FORD FIESTA V, FIESTA V Van, FUSION; MAZDA 2; MINI MINI, MINI kabrioletas
Detali informacija:
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V (51kW, 2003.03 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V (55kW, 2002.05 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 (44kW, 2001.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 (51kW, 2001.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V (59kW, 2001.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V (74kW, 2001.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V Van 1.3 (44kW, 2002.05 > 2008.08)
FORD FIESTA V Van 1.3 (51kW, 2003.10 > 2005.07)
FORD FIESTA V Van 1.4 (59kW, 2002.05 > 2005.09)
FORD FUSION (JU_) 1.25 (55kW, 2004.08 > 2012.12)
FORD FUSION (JU_) 1.4 (59kW, 2002.08 > 2012.12)
FORD FUSION (JU_) 1.4 LPG (59kW, 2010.01 > 2012.12)
FORD FUSION (JU_) 1.6 (74kW, 2002.08 > 2008.11)
MAZDA 2 (DY) 1.2 (DY3W) (55kW, 2003.04 > 2007.06)
MAZDA 2 (DY) 1.4 (59kW, 2003.04 > 2007.06)
MAZDA 2 (DY) 1.6 (74kW, 2003.02 > 2007.06)
MAZDA 2 (DY) 1.6 (74kW, 2003.04 > 2007.06)
MINI MINI (R50, R53) Cooper (85kW, 2001.06 > 2006.09)
MINI MINI (R50, R53) One (55kW, 2003.04 > 2006.09)
MINI MINI (R50, R53) One (66kW, 2001.06 > 2006.09)
MINI MINI kabrioletas (R52) Cooper (85kW, 2004.07 > 2007.11)
MINI MINI kabrioletas (R52) One (66kW, 2004.07 > 2007.11)