                                NTY                                                EZC-AU-092, N
jungtis, durų atlaisvinimas NTY EZC-AU-092
GamintojasNTY
KodasEZC-AU-092
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
durų skaičius
3
gamyklinis numeris
EZC-AU-092
ilgis [mm]
680
montavimo vieta
dešinė
montavimo vieta
kairė
Analogai kodai: 8L3837085
Tinka automobiliams: AUDI A3
Detali informacija:
AUDI A3 (8L1) 1.6 (74kW, 1996.09 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.6 (75kW, 2000.08 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 (92kW, 1996.09 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T (110kW, 1996.12 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T (132kW, 1998.12 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro (110kW, 1996.12 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro (132kW, 1998.10 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI (66kW, 1996.09 > 2001.07)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI (74kW, 2000.10 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI (81kW, 1997.08 > 2001.07)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI (96kW, 2000.08 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI quattro (96kW, 2000.08 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) S3 quattro (154kW, 1999.03 > 2002.04)
AUDI A3 (8L1) S3 quattro (165kW, 2001.10 > 2003.05)