lango pakėliklis NTY EPS-VW-077
GamintojasNTY
KodasEPS-VW-077
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
darbinis režimas
elektr.
durų skaičius
3/5
gamyklinis numeris
EPS-VW-077
jungiklio funkcija
su komforto funkcija
montavimo vieta
kairė priekis
papildomas gaminys / papildoma informacija
be elektros variklio
Tinka automobiliams: VW GOLF IV
Detali informacija:
VW GOLF IV (1J1) 1.4 16V (55kW, 1997.08 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 1.6 (74kW, 1997.08 > 2004.05)
VW GOLF IV (1J1) 1.6 (75kW, 2000.08 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 1.6 16V (77kW, 2000.02 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 1.6 FSI (81kW, 2002.01 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 1.8 (92kW, 1997.08 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 1.8 4motion (92kW, 1998.05 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 1.8 T GTI (110kW, 1997.08 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 1.8 T GTI (132kW, 2001.08 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 1.9 SDI (50kW, 1997.08 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI (66kW, 1997.10 > 2004.05)
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI (74kW, 2000.09 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI (81kW, 1997.08 > 2004.05)
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI (85kW, 1998.12 > 2001.06)
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI (96kW, 2000.11 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI (110kW, 2000.05 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion (66kW, 1998.07 > 2002.04)
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion (74kW, 2000.09 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion (85kW, 1999.09 > 2001.06)
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion (96kW, 2000.11 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion (110kW, 2000.02 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 2.0 (85kW, 1998.07 > 2004.05)
VW GOLF IV (1J1) 2.0 4motion (85kW, 2000.10 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 (110kW, 1997.08 > 2000.10)
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 (125kW, 2000.10 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 4motion (110kW, 1998.12 > 2000.10)
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.10 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 2.8 VR6 4motion (150kW, 1999.03 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 3.2 R32 4motion (177kW, 2002.09 > 2005.06)