Vandens siurblys, variklio aušinimas NTY CPW-MS-016
GamintojasNTY
KodasCPW-MS-016
Kokybės klasėVidutinė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamyklinis numeris
CPW-MS-016
transmisijos tipas
mechaninė transmisija, 5 pavaros
Detali informacija:
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.6 16V (78kW, 1997.05 > .)
DAEWOO LANOS sedanas (KLAT) 1.6 16V (78kW, 1997.05 > .)
DAEWOO NEXIA 1.5 16V (08, 68) (66kW, 1995.02 > 1997.08)
DAEWOO NEXIA Sedanas 1.5 16V (19) (66kW, 1995.02 > 1997.08)
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.6 i.e. 16V (78kW, 1990.10 > 1995.11)
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.6 i.e. 16V (84kW, 1990.10 > 1995.11)
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.8 i.e. 16V (93kW, 1990.10 > 1995.11)
HYUNDAI SANTAMO 2.0 (77kW, 1998.10 > 2002.10)
HYUNDAI SANTAMO 2.0 16V (102kW, 1999.05 > 2002.12)
HYUNDAI SANTAMO 2.0 16V 4x4 (102kW, 1999.05 > 2002.12)
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 1.8 GLS (63kW, 1996.07 > 1998.05)
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 1.8 i (72kW, 1993.05 > 1998.06)
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i (70kW, 1996.08 > 1998.06)
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i (77kW, 1994.06 > 1996.08)
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i 16V (92kW, 1996.06 > 1998.06)
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i 16V (102kW, 1993.05 > 1998.06)
KIA JOICE (MTE1P) 2.0 (88kW, 2001.09 > .)
KIA JOICE (MTE1P) 2.0 (102kW, 2000.02 > .)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.6 GTi 16V (C53A) (91kW, 1988.04 > 1990.05)
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V (D22A, D27A) (110kW, 1991.04 > 1995.11)
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V 4WD (D22A, D27A) (110kW, 1991.04 > 1995.11)
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 Turbo (147kW, 1989.12 > 1994.03)
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GS 16V (D32A) (107kW, 1995.12 > 1999.04)
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GT 16V (157kW, 1995.12 > 1999.04)
MITSUBISHI GALANT IX sedanas (DJ_, ED_, EF_) 2.4 (116kW, 2003.10 > .)
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A) (101kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI 4WD (E75A) (101kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII sedanas (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 (100kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII sedanas (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A) (101kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII sedanas (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI 4WD (E75A) (101kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GRANDIS (NA_W) 2.4 MIVEC (NA4W) (121kW, 2004.04 > .)
MITSUBISHI GRANDIS (NA_W) 2.4 MIVEC (NA4W) (130kW, 2004.04 > .)
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) EVO IX (CT9A) (213kW, 2005.08 > .)
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) EVO VIII (CT9A) (206kW, 2003.04 > 2005.03)
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) EVO VIII - 260 (CT9A) (195kW, 2004.03 > .)
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.4 4WD (CU5W) (118kW, 2003.11 > 2006.10)
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.4 4WD (CU5W) (119kW, 2003.05 > 2006.10)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W) (130kW, 1997.06 > 1999.10)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W) (133kW, 1994.06 > 1997.05)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 3.0 V6 4WD (V23W, V43W) (110kW, 1990.12 > 1995.12)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 3.5 V6 24V (V25W, V45W) (153kW, 1994.06 > 1999.10)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 3.5 V6 24V (V45W, V25W) (143kW, 1997.07 > 1999.10)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_C, V4_C) 3.0 V6 (V23C) (110kW, 1990.12 > 1995.12)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_C, V4_C) 3.0 V6 24V (V23C) (133kW, 1994.06 > 2000.04)
MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W) (125kW, 2000.06 > .)
MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W) (130kW, 1998.11 > .)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 (N33W) (98kW, 1992.10 > 1998.10)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 4WD (N43W) (98kW, 1992.10 > 1998.10)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.4 i (N34W) (102kW, 1992.10 > 1998.10)