                                ESEN SKV                                                96SKV717, N
Durų laikiklis su guoliu ESEN SKV 96SKV717
GamintojasNerastas
Kodas96SKV717
montavimo vieta
centras
montavimo vieta
dešinė
Tinka automobiliams: FORD TRANSIT Autobusas, TRANSIT TOURNEO Autobusas
Detali informacija:
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) (55kW, 2000.08 > 2006.05)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) (63kW, 2000.08 > 2006.05)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) (74kW, 2000.08 > 2006.05)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.0 TDCi (F_F_, F_E_, F_G_) (92kW, 2002.08 > 2006.05)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi (63kW, 2006.04 > .)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi (74kW, 2011.10 > .)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi (81kW, 2006.04 > .)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi (85kW, 2008.10 > .)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi (92kW, 2011.10 > .)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi (96kW, 2006.04 > .)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi (103kW, 2007.10 > .)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi RWD (74kW, 2011.10 > .)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi RWD (92kW, 2011.10 > .)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi RWD (100kW, 2011.09 > .)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.3 16V RWD (F_B_, F_C_, F_A_) (107kW, 2000.08 > 2006.05)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 DI (F_B_, F_C_, F_A_) (66kW, 2000.01 > 2006.05)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 DI RWD (F_B_, F_C_) (55kW, 2000.01 > 2006.05)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 DI RWD (F_B_, F_C_, F_A_) (88kW, 2000.01 > 2006.05)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi (74kW, 2006.04 > .)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi (85kW, 2006.04 > .)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi (101kW, 2004.03 > 2006.05)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi (103kW, 2006.04 > .)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi 4x4 (103kW, 2006.11 > .)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDE (85kW, 2004.03 > 2006.05)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDE (F_C_, F_B_, F_A_) (92kW, 2001.07 > 2006.05)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 3.2 TDCi (147kW, 2008.02 > .)
FORD TRANSIT TOURNEO Autobusas 2.2 TDCi (81kW, 2006.07 > 2014.08)
FORD TRANSIT TOURNEO Autobusas 2.2 TDCi (85kW, 2008.10 > 2014.08)
FORD TRANSIT TOURNEO Autobusas 2.2 TDCi (96kW, 2006.07 > 2014.08)
FORD TRANSIT TOURNEO Autobusas 2.2 TDCi (103kW, 2007.10 > 2014.08)