Daviklis ABS SNR ASB154.50
GamintojasSNR
KodasASB15450
Kokybės klasėAukščiausia
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
jutiklio tipas
pasyvus jutiklis
kabelio ilgis [mm]
538
Analogai kodai: 701927807A
Detali informacija:
VW TRANSPORTER T4 Autobusas (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 1.8 (49kW, 1990.12 > 1992.07)
VW TRANSPORTER T4 Autobusas (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 1.9 D (44kW, 1990.09 > 1995.12)
VW TRANSPORTER T4 Autobusas (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 1.9 TD (50kW, 1992.10 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Autobusas (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 2.0 (62kW, 1990.09 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Autobusas (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 2.4 D (57kW, 1990.09 > 1998.04)
VW TRANSPORTER T4 Autobusas (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 2.4 D Syncro (57kW, 1992.10 > 1998.09)
VW TRANSPORTER T4 Autobusas (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 2.5 (81kW, 1990.11 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Autobusas (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 2.5 Syncro (81kW, 1992.11 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Autobusas (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 2.5 Syncro (85kW, 1996.07 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Autobusas (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 2.5 TDI (65kW, 1998.05 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Autobusas (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 2.5 TDI (111kW, 1998.05 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Autobusas (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 2.5 TDI Syncro (75kW, 1996.01 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Komercinis (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 1.9 D (44kW, 1990.09 > 1995.12)
VW TRANSPORTER T4 Komercinis (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 1.9 D (45kW, 1990.07 > 1995.12)
VW TRANSPORTER T4 Komercinis (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 1.9 TD (50kW, 1992.10 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Komercinis (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.0 (62kW, 1990.07 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Komercinis (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.4 D (57kW, 1990.07 > 1998.04)
VW TRANSPORTER T4 Komercinis (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.4 D Syncro (57kW, 1992.10 > 1998.09)
VW TRANSPORTER T4 Komercinis (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 (81kW, 1990.11 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Komercinis (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 Syncro (81kW, 1992.10 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Komercinis (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 Syncro (85kW, 1996.08 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Komercinis (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI (65kW, 1998.12 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Komercinis (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI (111kW, 2000.09 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Komercinis (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI Syncro (75kW, 1995.09 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Komercinis (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.8 VR6 (150kW, 2000.06 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Plokščiadugnis / važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7D 1.9 D (44kW, 1990.09 > 1995.12)
VW TRANSPORTER T4 Plokščiadugnis / važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7D 1.9 D (45kW, 1990.07 > 1995.12)
VW TRANSPORTER T4 Plokščiadugnis / važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7D 1.9 TD (50kW, 1992.10 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Plokščiadugnis / važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7D 2.0 (62kW, 1990.07 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Plokščiadugnis / važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7D 2.4 D (57kW, 1990.09 > 1998.04)
VW TRANSPORTER T4 Plokščiadugnis / važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7D 2.4 D Syncro (57kW, 1992.10 > 1998.09)
VW TRANSPORTER T4 Plokščiadugnis / važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7D 2.5 (81kW, 1990.11 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Plokščiadugnis / važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7D 2.5 Syncro (81kW, 1992.10 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Plokščiadugnis / važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7D 2.5 Syncro (85kW, 1996.08 > 2003.04)
VW TRANSPORTER T4 Plokščiadugnis / važiuoklė (70E, 70L, 70M, 7D 2.5 TDI Syncro (75kW, 1998.05 > 2003.04)