Montavimo komplektas, kompresorius FA1 KT140120
GamintojasFA1
KodasKT140120
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
alternatyvus remonto komplektas
KT140120E
KTE000030
Detali informacija:
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 CDI (202.134) (75kW, 1998.03 > 2000.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 CDI (202.133) (92kW, 1997.09 > 2000.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T CDI (202.194) (75kW, 1998.03 > 2001.03)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T CDI (202.193) (92kW, 1997.09 > 2001.03)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 270 CDI (210.016) (125kW, 1999.07 > 2002.03)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 270 T CDI (210.216) (125kW, 1999.07 > 2003.03)
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 270 CDI (163.113) (120kW, 1999.12 > 2005.06)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t autobusas (B901, B902) 208 CDI (901.671, 902.671, 902.672) (60kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t autobusas (B901, B902) 211 CDI (902.671, 902.672) (80kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t autobusas (B901, B902) 213 CDI (902.671, 902.672) (95kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t autobusas (B901, B902) 216 CDI (902.671, 902.672) (115kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Komercinis (B901, B902) 208 CDI (901.661, 901.662, 902.661, 902.662) (60kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Komercinis (B901, B902) 213 CDI (901.661, 901.662, 902.661, 902.662) (95kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Komercinis (B901, B902) 216 CDI (902.661, 902.662) (115kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Plokščiadugnis / važiuoklė (B901, B902) 208 CDI (901.611, 901.612, 901.621, 902.611, 902.612,... (60kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Plokščiadugnis / važiuoklė (B901, B902) 216 CDI (902.611, 902.612, 902.621, 902.622) (115kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobusas (B903) 308 CDI (903.671, 903.672, 903.673) (60kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobusas (B903) 311 CDI (903.671, 903.672) (80kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobusas (B903) 313 CDI (903.671, 903.672, 903.673) (95kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobusas (B903) 316 CDI (903.671, 903.672, 903.673) (115kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobusas (B903) 316 CDI 4x4 (903.672, 903.673) (115kW, 2002.08 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (B903) 308 CDI (903.661, 903.662, 903.663) (60kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (B903) 311 CDI (903.661, 903.662, 903.663) (80kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (B903) 316 CDI (903.661, 903.662, 903.663) (115kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t komercinis (B903) 316 CDI 4x4 (903.662, 903.663) (115kW, 2002.08 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Plokščiadugnis / važiuoklė (B903) 308 CDI (903.611, 903.612, 903.613, 903.621, 903.622,... (60kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Plokščiadugnis / važiuoklė (B903) 313 CDI (903.611, 903.612, 903.621, 903.622, 903.623,... (95kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Plokščiadugnis / važiuoklė (B903) 316 CDI (903.611, 903.612, 903.613, 903.621, 903.622,... (115kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Plokščiadugnis / važiuoklė (B903) 316 CDI 4x4 (903.612, 903.613, 903.622, 903.623) (115kW, 2002.08 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t autobusas (B904) 408 CDI (904.662, 904.663) (60kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t autobusas (B904) 416 CDI (904.662, 904.663) (115kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t komercinis (B904) 408 CDI (60kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t komercinis (B904) 416 CDI (115kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t komercinis (B904) 416 CDI 4x4 (115kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t plokščiadugnis / važiuoklė (B904) 408 CDI (60kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t plokščiadugnis / važiuoklė (B904) 416 CDI (115kW, 2000.04 > 2006.05)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t plokščiadugnis / važiuoklė (B904) 416 CDI 4x4 (115kW, 2000.04 > 2006.05)