Sankabos komplektas COMLINE ECK160-CS02
GamintojasCOMLINE
KodasECK160-CS02
Kokybės klasėAukšta
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
frikcinės trinkelės išorinis skersmuo [mm]
Išorinis skersmuo [mm]
228
kelių dalių
trijų dalių
krumplių skaičius
23
Papildomas straipsnis / informacija 2
su sankabos darbiniu cilindru
Tinka automobiliams: FORD MONDEO III, MONDEO III Sedanas, MONDEO III Turnier
Detali informacija:
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V (81kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V (92kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V (107kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Sedanas (B4Y) 1.8 16V (81kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Sedanas (B4Y) 1.8 16V (92kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Sedanas (B4Y) 2.0 16V (107kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V (81kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V (92kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V (107kW, 2000.11 > 2007.08)