Vikšro valdymo svirtis COMLINE CCA1400L
GamintojasCOMLINE
KodasCCA1400L
Kokybės klasėAukšta
aukštis [mm]90
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis 1 / ilgis 2 [mm]
450
ilgis [mm]
450
medžiaga
plienas
Papildomas straipsnis / informacija 2
be atramos/vairo trauklės
porinis gaminio numeris
CCA2400R
vairavimo mechanizmo tipas
valdymo svirtis
Tinka automobiliams: HONDA ACCORD VII, ACCORD VII Tourer
Detali informacija:
HONDA ACCORD VII (CL, CN) 2.0 (CL7) (114kW, 2003.02 > .)
HONDA ACCORD VII (CL, CN) 2.0 Visų ratų pavara (CL8) (114kW, 2003.02 > .)
HONDA ACCORD VII (CL, CN) 2.2 i-CTDi (CN1) (103kW, 2004.01 > .)
HONDA ACCORD VII (CL, CN) 2.4 (CL9) (140kW, 2003.02 > .)
HONDA ACCORD VII Tourer (CM, CN) 2.0 (CM1) (114kW, 2003.04 > .)
HONDA ACCORD VII Tourer (CM, CN) 2.2 i-CTDi (CN2) (103kW, 2004.01 > .)
HONDA ACCORD VII Tourer (CM, CN) 2.4 (CM2) (140kW, 2003.04 > .)