Žibintas priekinis HELLA 1EE354257041
GamintojasNerastas
Kodas1EE354257041
Kokybės klasėAukšta
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Įrangos lygis
Titanium
įtampa [V]
12
kairės / dešinės pusės eismas
Dešinės pusės eismui
lemputės tipas
H7/H1
lemputės tipas
PY21W
W5W
montavimo vieta
dešinė
montavimo vieta
dešinė priekis
nustatyta įtampa [V]
12
optinis įspūdis
juoda
Papildomas straipsnis / informacija 2
be lempučių
su LDR servovarikliu
porinis gaminio numeris
1EE 354 257-031
šviesos forma
halogenas
šviesos funkcija
be posūkio lemputės
šviesos funkcija
su artimosiomis šviesomis
su atšvaitu
su įspėjamuoju švyturėliu
su tolimosiomis šviesomis
šviesų funkcijų skaičius
4
transporto priemonės apdailos lygis
Titanium
Detali informacija:
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 (59kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 (74kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 LPG (85kW, 2009.10 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi (66kW, 2005.01 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi (74kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi (80kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti (85kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 (92kW, 2006.03 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel (92kW, 2006.01 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 TDCi (85kW, 2005.01 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 (107kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG (107kW, 2009.04 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 Flex (107kW, 2008.10 > 2010.03)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG (107kW, 2008.06 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi (81kW, 2008.02 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi (100kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS (224kW, 2009.01 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS 500 (257kW, 2010.05 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 ST (166kW, 2005.10 > .)
FORD FOCUS II Dėžės kėbulas / universalas 1.6 (74kW, 2005.09 > 2011.07)
FORD FOCUS II Dėžės kėbulas / universalas 1.6 TDCi (66kW, 2005.09 > 2011.07)
FORD FOCUS II Dėžės kėbulas / universalas 1.6 TDCi (80kW, 2004.07 > 2011.07)
FORD FOCUS II Dėžės kėbulas / universalas 1.6 Ti-VCT (85kW, 2005.09 > 2011.07)
FORD FOCUS II Dėžės kėbulas / universalas 2.0 TDCi (100kW, 2005.09 > 2011.07)
FORD FOCUS II Kabrioletas 1.6 (74kW, 2006.10 > .)
FORD FOCUS II Kabrioletas 2.0 (107kW, 2006.10 > .)
FORD FOCUS II Kabrioletas 2.0 TDCi (100kW, 2006.10 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.4 (59kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 (74kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi (66kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi (74kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi (80kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti (85kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.8 (92kW, 2006.03 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel (92kW, 2006.06 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.8 TDCi (85kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 2.0 (107kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi (81kW, 2008.02 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi (100kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 (59kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 (74kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 LPG (85kW, 2009.10 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi (66kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi (74kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi (80kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti (85kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 (92kW, 2006.03 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel (92kW, 2006.01 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 TDCi (85kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 (107kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG (107kW, 2008.06 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi (81kW, 2008.02 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi (100kW, 2004.11 > .)