                                                V15-20-0017
Aukšto slėgio linija, oro kondicionavimas Original VEMO Quality V15-20-0017
GamintojasNerastas
KodasV15-20-0017
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
šildymas / aušinimas
iš oro kondicionieriaus kompresoriaus į kondensatorių
Analogai kodai: 3B0260701B
Tinka automobiliams: SKODA SUPERB I; VW PASSAT B5.5, PASSAT B5.5 Variant
Detali informacija:
SKODA SUPERB I (3U4) 1.8 T (110kW, 2001.12 > 2008.03)
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI (74kW, 2002.08 > 2005.10)
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI (77kW, 2005.10 > 2007.05)
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI (85kW, 2007.01 > 2008.03)
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI (96kW, 2001.12 > 2008.03)
SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 (85kW, 2001.12 > 2008.03)
SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 TDI (103kW, 2005.10 > 2008.03)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.6 (75kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 20V (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI (74kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 4motion (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 (85kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 (96kW, 2001.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 4motion (85kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 TDI (100kW, 2003.12 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.6 (75kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T 20V (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI (74kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI 4motion (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 (85kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 (96kW, 2001.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 4motion (85kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 TDI (100kW, 2003.12 > 2005.05)