VEMO V10080407
GamintojasNerastas
KodasV10080407
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
darbinis režimas
elektr.
montavimo vieta
kairė
pakuotės aukštis [cm]
7,8
pakuotės plotis [cm]
24,3
porinis gaminio numeris
V10-08-0408
Tinka automobiliams: VW GOLF V, JETTA III
Detali informacija:
VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI (147kW, 2004.10 > 2009.02)
VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI (169kW, 2006.09 > 2008.12)
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI (90kW, 2007.05 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI (103kW, 2006.07 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI (118kW, 2008.07 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI (125kW, 2006.07 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 1.6 (75kW, 2005.10 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 1.6 FSI (85kW, 2005.09 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI (66kW, 2009.12 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI (77kW, 2009.06 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 1.9 TDI (77kW, 2005.08 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.0 FSI (110kW, 2005.08 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI (100kW, 2005.09 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI (103kW, 2005.10 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI (125kW, 2006.10 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.08 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI (147kW, 2005.10 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.5 (110kW, 2006.01 > 2010.10)