Paskirstymo diržo komplektas PowerGrip™ GATES K015491XS
GamintojasGATES
KodasK015491XS
Kokybės klasėAukšta
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
tinkamas transporto priemonių rūšims
KA (keleivinis automobilis)
Detali informacija:
AUDI A3 (8L1) 1.8 (92kW, 1996.09 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T (110kW, 1996.12 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T (132kW, 1998.12 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro (110kW, 1996.12 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro (132kW, 1998.10 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) S3 quattro (154kW, 1999.03 > 2002.04)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 (92kW, 1997.07 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 (92kW, 1997.12 > 2005.01)
AUDI TT (8N3) 1.8 T (110kW, 2002.09 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T (132kW, 1998.10 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (132kW, 1998.10 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (165kW, 1998.10 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T (110kW, 2001.01 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T (132kW, 1999.10 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro (132kW, 2000.02 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro (165kW, 1999.10 > 2006.06)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V (110kW, 1997.10 > 2010.03)
SEAT LEON (1M1) 1.8 20V (92kW, 1999.11 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T (132kW, 1999.11 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T 4 (132kW, 1999.11 > 2006.06)
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.8 20V (92kW, 1999.04 > 2006.05)
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.8 20VT (132kW, 2001.05 > 2006.05)
SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 (92kW, 1996.09 > 2000.07)
SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 T (110kW, 1997.08 > 2010.12)
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 20V (92kW, 1998.07 > 2000.07)
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 T (110kW, 1998.07 > 2010.12)
VW BORA I (1J2) 1.8 (92kW, 1998.10 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 1.8 4motion (92kW, 1999.02 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 1.8 T (110kW, 2000.05 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 1.8 T (132kW, 2002.03 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 1.8 4motion (92kW, 1999.05 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 1.8 T (110kW, 2000.05 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 1.8 T (132kW, 2002.05 > 2005.05)
VW GOLF IV (1J1) 1.8 (92kW, 1997.08 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 1.8 4motion (92kW, 1998.05 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 1.8 T GTI (110kW, 1997.08 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 1.8 T GTI (132kW, 2001.08 > 2005.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 4motion (92kW, 1999.05 > 2006.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 T (110kW, 2000.05 > 2006.06)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.8 T (110kW, 1999.10 > 2010.09)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V (110kW, 1997.09 > 2010.03)