                                ESEN SKV                                                43SKV791,
aušinimo skysčio vamzdis ESEN SKV 43SKV791
GamintojasNerastas
Kodas43SKV791
Tinka automobiliams: RENAULT 19 I, 19 II, 19 II Chamade
Detali informacija:
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 (59kW, 1988.01 > 1992.12)
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (59kW, 1992.01 > 1995.12)
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532) (43kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535) (55kW, 1992.01 > 1995.12)
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B) (54kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C) (66kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A) (66kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538) (79kW, 1994.05 > 1995.12)
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538) (81kW, 1992.04 > 1994.05)
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y) (65kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) (99kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J) (47kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 dT (B/C53T) (66kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (44kW, 1992.05 > 1994.09)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (57kW, 1994.10 > 1995.11)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (532) (43kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (L535) (55kW, 1993.11 > 1995.12)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (55kW, 1992.05 > 1995.11)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L533) (68kW, 1993.01 > 1995.08)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53B) (54kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53C) (66kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (67kW, 1992.05 > 1994.09)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (79kW, 1992.05 > 1995.11)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F) (66kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L538) (81kW, 1992.04 > 1994.05)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53V, L538) (79kW, 1994.05 > 1995.12)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y) (65kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) (99kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D (68kW, 1992.05 > 1995.11)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D (L53J) (47kW, 1992.04 > 1995.12)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 dT (L53T) (66kW, 1992.04 > 1995.12)