Stabdžių diskas MINTEX MDC1053C
GamintojasNerastas
KodasMDC1053C
Kokybės klasėEkonominė
aukštis [mm]60,1
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
angos apskritimo skersmuo [mm]
120
angų išdėstymas / skaičius
05/06
centravimo skersmuo [mm]
75
Išorinis skersmuo [mm]
276
pakuotės aukštis [cm]
13,5
pakuotės aukštis [cm]
14
pakuotės ilgis [cm]
31,3
pakuotės ilgis [cm]
33,5
pakuotės plotis [cm]
31,3
pakuotės plotis [cm]
32
Papildomas straipsnis / informacija 2
be rato guolio
be rato stebulės
be rato tvirtinimo smeigių
paviršius
padengta
Rato kaiščio angos skersmuo [mm]
14,6
rato tvirtinimo smeigės angos Ø [mm]
14,6
stabdžių disko tipas
išorinis ventiliavimas
vidinis skersmuo [mm]
160,8
Tinka automobiliams: BMW 3, 3 Compact, 3 kabrioletas, 3 Kupė, 3 kupė, 3 Touring
Detali informacija:
BMW 3 (E36) 323 i (125kW, 1995.03 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 328 i (142kW, 1995.01 > 1998.02)
BMW 3 (E46) 316 i (77kW, 1998.09 > 2005.02)
BMW 3 (E46) 316 i (85kW, 2002.02 > 2005.02)
BMW 3 (E46) 318 d (85kW, 2001.09 > 2003.03)
BMW 3 (E46) 318 d (85kW, 2003.03 > 2005.02)
BMW 3 (E46) 318 i (87kW, 1998.02 > 2001.09)
BMW 3 (E46) 318 i (105kW, 2001.09 > 2005.02)
BMW 3 (E46) 320 d (100kW, 1998.04 > 2001.09)
BMW 3 (E46) 320 i (110kW, 1998.03 > 2000.09)
BMW 3 (E46) 320 i (125kW, 2000.09 > 2005.02)
BMW 3 (E46) 323 i (125kW, 1998.03 > 2000.09)
BMW 3 Compact (E46) 318 td (85kW, 2003.03 > 2005.02)
BMW 3 Compact (E46) 318 ti (105kW, 2001.09 > 2005.02)
BMW 3 kabrioletas (E36) 323 i (125kW, 1995.06 > 1999.04)
BMW 3 kabrioletas (E36) 328 i (142kW, 1995.03 > 1999.04)
BMW 3 kabrioletas (E46) 318 Ci (105kW, 2001.09 > .)
BMW 3 kabrioletas (E46) 318 Ci (110kW, 2005.02 > .)
BMW 3 Kupė (E36) 323 i (125kW, 1995.03 > 1999.04)
BMW 3 Kupė (E36) 328 i (142kW, 1995.01 > 1999.04)
BMW 3 kupė (E46) 316 Ci (85kW, 2002.06 > 2006.07)
BMW 3 kupė (E46) 318 Ci (105kW, 2001.09 > .)
BMW 3 kupė (E46) 318 Ci (110kW, 2005.03 > 2006.07)
BMW 3 kupė (E46) 320 Ci (110kW, 1999.08 > 2000.09)
BMW 3 kupė (E46) 320 Ci (125kW, 2000.09 > .)
BMW 3 kupė (E46) 323 Ci (125kW, 1999.04 > 2000.09)
BMW 3 Touring (E36) 323 i (125kW, 1995.09 > 1999.10)
BMW 3 Touring (E36) 328 i (142kW, 1995.01 > 1999.10)
BMW 3 Touring (E46) 316 i (85kW, 2002.03 > 2005.02)
BMW 3 Touring (E46) 318 d (85kW, 2002.03 > 2005.02)
BMW 3 Touring (E46) 318 d (85kW, 2003.03 > 2005.02)
BMW 3 Touring (E46) 318 i (87kW, 1999.10 > 2001.09)
BMW 3 Touring (E46) 318 i (105kW, 2001.09 > 2005.02)
BMW 3 Touring (E46) 320 d (100kW, 2000.03 > 2001.09)
BMW 3 Touring (E46) 320 i (110kW, 1999.10 > 2000.09)