Amortizatorius MONROE 376200SP
GamintojasMONROE
Kodas376200SP
Kokybės klasėAukšta
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
amortizatoriaus dizainas
Amortizatorius be atraminės spyruoklės
amortizatoriaus dizainas
teleskopinis amortizatorius
amortizatoriaus montavimo tipas
apatinė kilpa
viršutinis kaištis
amortizatoriaus sistema
dvigubas vamzdelis
amortizatoriaus tipas
dujų slėgis
Angos skersmuo [mm]
25
angos Ø [mm]
25
angos Ø [mm]
25,4
ilgis 1 [mm]
331
ilgis 2 [mm]
412
kakliuko skersmuo [mm]
12,4
maks. ilgis [mm]
412
min. ilgis [mm]
331
Muitų tarifo numeris
pakuotės aukštis [cm]
6,5
pakuotės ilgis [cm]
50,5
pakuotės plotis [cm]
6,5
stūmoklio skersmuo [mm]
12,4
Tinka automobiliams: MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model
Detali informacija:
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) 350 CGI (211.257) (215kW, 2006.05 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 200 CDI (211.207) (100kW, 2006.04 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 200 Kompressor (211.241) (135kW, 2006.04 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 200 T Kompressor (211.242) (120kW, 2003.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 220 CDI (211.206) (100kW, 2003.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 220 T CDI (211.206) (110kW, 2003.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 220 T CDI (211.208) (120kW, 2003.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 220 T CDI (211.208) (125kW, 2006.04 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 230 T (211.252) (150kW, 2007.05 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 240 T (211.261) (130kW, 2003.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 270 T CDI (211.216) (120kW, 2003.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 270 T CDI (211.216) (130kW, 2003.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T (211.254) (170kW, 2005.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T CDI (211.220) (140kW, 2005.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T CDI (211.223) (130kW, 2004.05 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 320 T (211.265) (165kW, 2003.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 320 T CDI (211.222) (165kW, 2005.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 320 T CDI (211.226) (150kW, 2003.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 350 T (211.256) (200kW, 2005.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 500 T (211.270) (225kW, 2003.10 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 500 T (211.272) (285kW, 2006.04 > 2009.07)