V formos diržas FleetRunner™ GATES AVX13X1125HD
GamintojasGATES
KodasAVX13X1125HD
Kokybės klasėAukšta
plotis [mm]13
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Diržo medžiaga
Guma
Diržo medžiaga
Polichloroprenas (neoprenas)
ilgis [mm]
1125
išorinis ilgis [mm]
1140
medžiaga
PA (poliamidas)
medžiaga
poliamidas
Polichloroprenas (neoprenas)
spalva
juoda
Tempimo troso medžiaga
PA (poliamidas)
Detali informacija:
MAN EL EL 262 (191kW, 1998.07 > .)
MAN LION´S COACH FRH 352,RH 353 (257kW, 1995.09 > .)
MAN LION´S COMFORT RN 313 (228kW, 1996.09 > .)
MAN LION´S COMFORT RN 353 (257kW, 1997.06 > .)
MAN NG NG 262 (191kW, 1997.06 > 1998.07)
MAN NG NG 262, NG 263 (191kW, 1998.07 > .)
MAN NG NG 312 (228kW, 1995.09 > 1998.07)
MAN NÜ NÜ 263 (191kW, 1996.09 > 1998.07)
MAN NÜ NÜ 313 15M (228kW, 1998.07 > .)
MAN R R 292, FR 292, FRH 292 (213kW, 1985.05 > 1993.01)
MAN SD SD 200 (141kW, 1975.10 > 1986.11)
MAN SR SR 240 (177kW, 1975.10 > 1983.06)
MAN SR SR 280,SR 280 H (206kW, 1977.01 > 1986.11)
MAN SÜ SÜ 240 (147kW, 1980.05 > 1989.09)
MAN SÜ SÜ 240 (177kW, 1975.10 > 1986.01)
MAN SÜ SÜ 272 (198kW, 1993.04 > 1995.05)
MAN SÜ SÜ 322 (235kW, 1995.05 > 1997.06)
MAN ÜL ÜL 292 (213kW, 1989.09 > 1993.03)
MAN ÜL ÜL 313 (228kW, 1996.09 > .)
MAN ÜL ÜL 353 (257kW, 1997.06 > .)
MERCEDES-BENZ NG 1217 A (124kW, 1975.09 > 1985.09)
MERCEDES-BENZ NG 1217 AK (124kW, 1975.09 > 1985.09)
MERCEDES-BENZ NG 1217 AS (124kW, 1975.09 > 1985.09)
MERCEDES-BENZ NG 1217 K (124kW, 1975.09 > 1984.12)
MERCEDES-BENZ NG 1217 KO (124kW, 1975.09 > 1985.09)
MERCEDES-BENZ NG 1217 S,1217 LS (124kW, 1973.08 > 1996.09)
MERCEDES-BENZ NG 1217,1217 L (124kW, 1973.08 > 1996.09)
MERCEDES-BENZ O 303 O 303 (200kW, 1987.12 > 1992.09)
MERCEDES-BENZ O 305 O 305 ST (125kW, 1969.01 > 1973.05)
MERCEDES-BENZ O 305 O 305 ST (141kW, 1970.01 > 1973.05)
MERCEDES-BENZ O 405 O 405 ST (206kW, 1985.11 > .)
MERCEDES-BENZ O 405 O 405 ST,O 405 N (150kW, 1984.12 > .)
MERCEDES-BENZ O 405 O 405 ST,O 405 N (177kW, 1985.11 > .)
MERCEDES-BENZ O 407 O 407 (177kW, 1987.03 > 2001.11)
MERCEDES-BENZ O 407 O 407 (220kW, 1991.11 > 2001.11)
MERCEDES-BENZ O 408 O 408 (177kW, 1991.01 > 1998.12)
MERCEDES-BENZ O 408 O 408 (220kW, 1992.08 > 1998.12)
MERCEDES-BENZ UNIMOG U 130,U 140 (98kW, 1992.07 > .)
MERCEDES-BENZ UNIMOG U 140L (100kW, 1992.07 > .)
MERCEDES-BENZ UNIMOG U 140T (98kW, 1992.07 > .)
NISSAN ATLEON 140.70 (100kW, 2003.09 > .)
NISSAN ATLEON 140.75 (100kW, 2000.09 > .)
NISSAN ATLEON 140.80 (100kW, 2003.09 > .)
VOLVO F7 F 7 (162kW, 1978.08 > 1985.12)
VOLVO FL7 FL 7/230 (169kW, 1985.09 > 1998.09)
VOLVO FL7 FL 7/260 (191kW, 1991.11 > 1998.09)
VOLVO FL7 FL 7/290 (210kW, 1993.10 > 1998.09)